KLUB CHOVATELŮ HONIČŮ, z.s.

CHOVNÍ JEDINCI PLEMENE KARELSKÝ MEDVĚDÍ PES

Klub poskytuje členům možnost prezentace jejich chovných psů a fen v této databázi chovných jedinců.
Galerie chovných jedinců je presentací představitelů plemen v klubu sdružených a nemusí být totožná s registrem chovných jedinců, které evidují jednotliví poradci chovu, a v žádném případě jí nenahrazuje. Zaslání údajů o psovi/feně je výhradně právem členů klubu a za jejich přesnost, úplnost a aktuálnost zodpovídá ten, kdo údaje na web poslal, nikoliv poradci chovu. Jelikož je presentace psů a fen založena na dobrovolnosti, nemusí obsahovat úplně všechny chovné jedince, kteří v danou dobu v chovu působí. Při výběru vhodného chovného psa proto doporučujeme obrátit se na příslušného poradce chovu.

Pro založení nové karty chovného psa/chovné feny na webu vyplňte tento formulář, odešlete jej společně se všemi náležitostmi (fotografie a ofocený rodokmen s razítkem 'chovný pes/chovná fena') webmasterce.

Pro úpravy existujících chovných karet uveďte do emailu: plemeno, jméno psa a požadované změny. Je-li změn více nebo jedná-li o se doplnění rodokmenu, využijte prosím stejný formulář jako pro založení nové karty.


PSI

AKTIVNÍ KRYCÍ PSI
SEŘAZENO DLE DATA NAROZENÍ

CLODY CZECH ANELA

*15.6.2013

CARGO CZECH ANELA

*15.6.2013

BARNY CZECH ANELA

*12.05.2012

PSI

JIŽ NEAKTIVNÍ KRYCÍ PSI
SEŘAZENO DLE DATA NAROZENÍ

FENY

AKTIVNÍ CHOVNÉ FENY
SEŘAZENO DLE DATA NAROZENÍ

AIRI HELMIKANA

*13.05.2014

BERYL CZECH ANELA

*12.05.2012

FENY

NEAKTIVNÍ CHOVNÉ FENY
SEŘAZENO DLE DATA NAROZENÍ

HAVURINTEEN TUIKKU

*26.05.2007

AIKA ASSI KAVON

*15.12.2006